Partner Na Urovni

Členmi online zoznamovacej agentúry Partner na úrovni sú prevažne vzdelané ženy a muži, priemerne vo veku od 30 do 55 rokov, ktorí majú záujem o seriózne zoznámenie na úrovni a nadviazanie perspektívne dlhodobého vzťahu. Aby sme zaručili, že každému z používateľov predstavíme členov, ktorí sú nie len zaujímaví a vhodní, ale aj dôveryhodní, podrobujeme všetky novo založené profily manuálnej kontrole. Podozrivé, neseriózne či neúprimné profily sú v záujme udržania vysokej kvality služieb aktívne odstraňované.

Partner Na Urovni Recenzie

  Pozor na platene clenstvo!

  Je to fajn zoznamka ale pozor na platene clenstvo. je drahe a naviac sa zaviazete na automaticke platby dopredu. napr. ak si urobite rocne clenstvo tak o rok vam je automaticky platba uctovana z vasho uctu. automaticky! je potom potrebne si clenstvo vopred zrusit aby nedoslo k automatickej platbe.
  Ak by nahodou doslo k automatickej platbe a nemate peniaze na ucte tak vas uvita takyto email:
  Ak neuhradíte celú dlžnú sumu do ...., odovzdáme túto pohľadávku inkasnej spoločnosti, ktorá začne právne kroky. Upozorňujeme Vás, že uhradenie dlžnej čiastky je jediná možnosť, ako sa vyhnúť ďalším nepríjemnostiam. Vyhradzujeme si právo odovzdať Vaše údaje centrálnemu registru dlžníkov. V súvislosti s tým Vás chceme upozorniť na možnosť zhoršenia Vašej platobnej kredibility.

  Výhody
  fajn dizajn

  Nevýhody
  -vela profilov neodpisuje na spravy
  -cena
  -ak nezrusite clenstvo predtym nez vyprsi a nezaplatite na dalsie obdobie tak posielaju vyhrasky

Navštíviť Partner Na Urovni

Napísať recenziu