Spoznajmesa.sk

Práve preto je tu náš zoznamovací a zábavný portál - online zoznamka Spoznajmesa.sk. Môžete sa tu najprv hoci len porozprávať, aby ste sa trochu spoznali, alebo môžete ísť rovno na schôdzku. Záleží iba na Vás ako zapôsobíte a ako sa dohovoríte. Nebuďte už sami a skúste ísť šťastiu trochu naproti! Zoznámenie cez internet prostredníctvom našej online zoznamky je jednoduché. Na našej internetovej zoznamke oslovíte viac než 30000 uživateľov, vybrať by si mal naozaj každý. Tak nestrácajte čas, zoznamovať sa môžete začať hneď po registrácii.

Spoznajmesa.sk Recenzie

  Drah členstvo

  Vizulny vzhľad strnky hodnotm pozitvne. Negatvne hodnotm drah členstvo. Veľmi negatvne hodnotm psanie sprv. Po zaregistrovan by malo byť vopred nejak upozornenie na počet napsanch sprv. Nie ako mne sa stalo e som odpsal nejakm enm zo slunosti lebo to sa patr a potom som chcel napsať jednej babe a nedalo sa jej napsať lebo mi vyhodilo upozornenie e mm napsanch 5 sprv a ned sa ďalej psať pokm si nezaplat členstvo. Take som profil musel vymazať lebo sa s ňou nedalo nijako skontaktovať. Ďalej by som prevdzkovateľovi portlu odporučil platbu radej cez mobil, overenie čsla ako cez bazo stiahne kredit a hotovo. iadne automatick obnovovanie. Nie cez kartu lebo ben karty tto funkciu nemaj treba na to zvlť kartu. Ďalej je tam veľa uvateľov ktor tam s neprihlsen dlhie ako mesiac alebo rok, takm by som okamite zmazal čet lebo potom je to stran neprehľadn. Pokm neodstrni prevdzkovateľ tieto problmy neodporčam.

  Výhody
  Zoznamka celkom fajn Prjemn vizulny vzhľad Veľmi dobre hodnotm ten algoritmus vyhľadvania partnerov podľa zhody.

  Nevýhody
  Drah členstvo Limitovan počet sprv Platba radej cez mobil Niektor uvatelia s tam strane dlho neprihlsen - zmazať profil.

  Spojnamesa.sk-recenzia

  Mne sa tto zoznamka pči, ale je to samozrejme mj nzor a niekto m zase in. Bb je tam dosť a to e nedostanem odpoveď od kadej ktor oslovm mi prde ok, podozriv by bolo keby zareagovala kad. Zmenil som si spsob platby a sťahovanie platieb nerieim. Keď ma to prestane baviť tak si členstvo nekpim.

  Výhody
  vizulnosť strnky

  Nevýhody
  je koda e v profile je mon mať iba jednu fotku, ale aspoň sa daj posielať v sprve

  Spoznajmesa - recenzia

  Veľa profilov a nikto neodpoved. Super drah členstvo a nastaven Tak, aby vam automaticky stahovali peniaze znova a znova. Zruenie automatickeho spoplatnovania je extrmne komplikovan. Zmerne. Na druh deň po zruseni platenho členstva začn chodiť odpovede od pred mesiacom oslovench ien. Na ktor nemete odpovedať km si znova nezaplatite drah a horko ťako zruen pln členstvo. Stalo sa mi 2 krt. Som presvedčen e ide o podvodny obchodn model prevadzkovatela

  Výhody
  Nič relne

  Nevýhody
  Podozrenie na podvodn praktiky

  Drahe clenstvo nikto neodpisuje

  Fajn stranka, dobry napad, obcas sa mi da, ze tie profili su zbytocne. zo 100 kontaktovanych profilov odpovedal 1. a to raz.

  Výhody
  zaujmavy napad, paci sa mi

  Nevýhody
  velmi drahe clenstvo. za 15 eur/mesiac si pokecas mozno s jednym profil 2-3 spravy. ostatne neodpisuju (asi nemaju to drahe clenstvo zaplatene)

Navštíviť Spoznajmesa.sk

Vložte svoju vlastnú recenziu