Práve preto je tu náš zoznamovací a zábavný portál - online zoznamka Spoznajmesa.sk. Môžete sa tu najprv hoci len porozprávať, aby ste sa trochu spoznali, alebo môžete ísť rovno na schôdzku. Záleží iba na Vás ako zapôsobíte a ako sa dohovoríte. Nebuďte už sami a skúste ísť šťastiu trochu naproti! Zoznámenie cez internet prostredníctvom našej online zoznamky je jednoduché. Na našej internetovej zoznamke oslovíte viac než 30000 uživateľov, vybrať by si mal naozaj každý. Tak nestrácajte čas, zoznamovať sa môžete začať hneď po registrácii.

Spoznajmesa.sk Recenzie

  Drahé členstvo

  Vizuálny vzhľad stránky hodnotím pozitívne. Negatívne hodnotím drahé členstvo. Veľmi negatívne hodnotím písanie správ. Po zaregistrovaní by malo byť vopred nejaké upozornenie na počet napísaných správ. Nie ako mne sa stalo že som odpísal nejakým ženám zo slušnosti lebo to sa patrí a potom som chcel napísať jednej babe a nedalo sa jej napísať lebo mi vyhodilo upozornenie že mám napísaných 5 správ a nedá sa ďalej písať pokým si nezaplatí členstvo. Takže som profil musel vymazať lebo sa s ňou nedalo nijako skontaktovať. Ďalej by som prevádzkovateľovi portálu odporučil platbu radšej cez mobil, overenie čísla ako cez bazoš stiahne kredit a hotovo. Žiadne automatické obnovovanie. Nie cez kartu lebo bežné karty túto funkciu nemajú treba na to zvlᚻ kartu. Ďalej je tam veľa užívateľov ktorí tam sú neprihlásený dlhšie ako mesiac alebo rok, takým by som okamžite zmazal účet lebo potom je to strašné neprehľadné. Pokým neodstráni prevádzkovateľ tieto problémy neodporúčam.

  Výhody
  Zoznamka celkom fajn
  Príjemný vizuálny vzhľad
  Veľmi dobre hodnotím ten algoritmus vyhľadávania partnerov podľa zhody.

  Nevýhody
  Drahé členstvo
  Limitovaný počet správ
  Platba radšej cez mobil
  Niektorí užívatelia sú tam strašne dlho neprihlásený - zmazať profil.

  Spojnamesa.sk-recenzia

  Mne sa táto zoznamka páči, ale je to samozrejme môj názor a niekto má zase iný. Báb je tam dosť a to že nedostanem odpoveď od každej ktorú oslovím mi príde ok, podozrivé by bolo keby zareagovala každá. Zmenil som si spôsob platby a sťahovanie platieb neriešim. Keď ma to prestane baviť tak si členstvo nekúpim.

  Výhody
  vizuálnosť stránky

  Nevýhody
  je škoda že v profile je možné mať iba jednu fotku, ale aspoň sa dajú posielať v správe

  Spoznajmesa - recenzia

  Veľa profilov a nikto neodpovedá. Super drahé členstvo a nastavené Tak, aby vam automaticky stahovali peniaze znova a znova. Zrušenie automatickeho spoplatnovania je extrémne komplikované. Zámerne. Na druhý deň po zruseni plateného členstva začnú chodiť odpovede od pred mesiacom oslovených žien. Na ktoré nemôžete odpovedať kým si znova nezaplatite drahé a horko ťažko zrušené plné členstvo. Stalo sa mi 2 krát. Som presvedčený že ide o podvodny obchodný model prevadzkovatela

  Výhody
  Nič reálne

  Nevýhody
  Podozrenie na podvodné praktiky

  Drahe clenstvo nikto neodpisuje

  Fajn stranka, dobry napad, obcas sa mi da, ze tie profili su zbytocne. zo 100 kontaktovanych profilov odpovedal 1. a to raz.

  Výhody
  zaujmavy napad, paci sa mi

  Nevýhody
  velmi drahe clenstvo.
  za 15 eur/mesiac si pokecas mozno s jednym profil 2-3 spravy. ostatne neodpisuju (asi nemaju to drahe clenstvo zaplatene)

Navštíviť Spoznajmesa.sk

Napísať recenziu