Zoznamka V�eobecn�

Spoznajmesa.sk

4 Recenzie

Práve preto je tu náš zoznamovací a zábavný portál - online zoznamka Spoznajmesa.sk. Môžete sa tu najprv hoci len porozprávať, aby ste sa trochu spoznali, alebo môžete ísť rovno na schôdzku. Záleží iba na Vás ako zapôČítať viac »
Partneri.sk
Amor.sk

2 Recenzie

Zoznamka ponúka tisíce príležitostí na zoznámenie. Na amor.sk majú zoznamovacie inzeráty s fotkou muži i ženy každého veku z celého Slovenska. Nie sme len kresťanská zoznamka, ale nájdete u nas tisíce veriacich. Slúžime aj Čítať viac »
Badoo

1 Recenzia

Na Badoo je už viac než 228 miliónov užívateľov. Je to ideálne miesto kde sa môžete porozprávať, spoznávať nových ľudí, zdieľať Vaše záujmy a dokonca si dohodnúť aj rande! Pridajte sa k najväčČítať viac »
Dvaja.sme.sk

1 Recenzia

Máš skvelú rodinu, veľa dobrých priateľov, ale stále máš pocit, že ti niečo chýba? Tak nečakaj a urob niečo pre to, aby sa tvoj život zmenil k lepšiemu. Hovorí sa, že kto hľadá nájde. Na Slovensku sú Čítať viac »
Partner Na Urovni

1 Recenzia

Členmi online zoznamovacej agentúry Partner na úrovni sú prevažne vzdelané ženy a muži, priemerne vo veku od 30 do 55 rokov, ktorí majú záujem o seriózne zoznámenie na úrovni a nadviazanie perspektívne dlhodobého vzťahu. Čítať viac »
Randevu

1 Recenzia

Členstvo v Randevu je úplne zadarmo! Počas jednotlivých etáp registrácie, môžeš doplniť tvoj profil , vložiť informácie o type človeka ktorého hľadáš, vložiť tvoj osobný slogan, pridať fotku a napČítať viac »
Slobodny.sk

1 Recenzia

Hľadáš partnera? Tu nájdeš ten pravý kontakt. Vyber si, pošli SMS a rozbaľ to!Čítať viac »
Elmaz.sk

Elmaz.sk zabezpečuje možnsoť ľahko a slobodne komunikovať a zoznamka medzi všetkými ľuďmi v Slovensku. Zoznamka sú v súlade s pozitívnym pomerom k vzťahom medzi ľuďmi.Čítať viac »
Flirt 4 Free
NovaLaska.sk

NovaLaska.sk: zoznamka pre tých, ktorí to myslia vážne. Vitajte na bezplatnom inzertnom zoznamovacom webe. Všetky naše služby môžete využívať bezplatne, môžete prezerať profily užívateľov, čítať inzeráty, vyhČítať viac »
Proximeety

Proximeety sú zoznamovacie stránky, určené pre slovenských internetových užívateľov. Sú určené pre všetkých tých, ktorí hľadajú seriózne zoznámenie, chcú nájsť lásku alebo priateľov na chatovanie.Čítať viac »
Rande.sk

Z RANDE.SK sa teraz stáva nová zoznamovacia sociálna sieť. Na RANDE.SK je v súčasnosti zaregistrovaných viac ako 30 000 používateľov.Čítať viac »
SmePriatelia

SmePriatelia – je prvý portál na Slovensku, ktorý spája ľudí so záujmom o kultúrne , športové a spoločenské podujatia. Portál má dnes 54977 (9.6.2014) členov a vďaka obľúbenosti rýchlo rastie. Na internete Čítať viac »
Spolu.sk

Čo vás tu čaká? Zábava a pravdepodobne vaša životná láska. Spolu.sk nie je obyčajná zoznamka. Nájdeme vám vhodného partnera. Zaregistrujte sa, popíšte, akého hľadáte partnera a nechajte sa prekvapiť, koho vám Čítať viac »
Stretni.sk

Zoznamovanie sa cez Stretni.sk je určené pre vás, keď hľadáte vážnu známosť, partnera alebopartnerku, lásku. Hľadanie nových známostí cez internet je čím ďalej tým populárnejšie. Vsúčastnosti je Čítať viac »
Zoznamko.sk