ErotickeKontakty

ErotickeKontakty.com Na Erotickekontakty.com určite nájdeš perfektného sexuálneho partnera, s ktorým môžeš zdieľať svoje túžby a záujmy. Priprav sa na to, že sa Tvoje túžby a sexuálne sny stanú skutočnosťou!


ErotickeKontakty Recenzie

  Podvod

  Celá stránka je jeden veľký podvod. Napíšu že platba VIP členstva 10 euro z karty vám zoberie 120 euro lebo 10 bolo na mesiac. Fotky falošné pridané adminom. Ochota podpory absolútne žiadna. A peniaze vám to bude strhávať AUTOMATICKY Z KARTY !!! A keď chcete zrušiť VIP členstvo musíte podotýkam v poslať 21. storočí poslať list, podpísaný do Švajčiarska !!! Inak vám dookola stále budú strhávať peniaze !  V ŽIADNOM PRÍPADE SI U NICH NEROBIŤ ÚČET !!! JE TO CELÉ PODVOD !!!

  Výhody
  nič.

  Nevýhody
  Podvodníci.

  POdvod

  čisty podvod,cela stranka

  .

  Dobrý večer. Ako ste riešili zrušenie VIP členstva....Pretože na ukončenie tam je nejaká nezmyselná žiadosť so sídlom firmy vo Švajčiarsku . Ďakujem za každú odpoveď :D

  ErotickeKontakty - jednoznačný podvod

  VOP - Neprijateľné zmluvné podmienky podľa Smernice 93 EU, Legislatívy EU a národnej legislatívy ČR, SK, PL ...

  Akákoľvek zmluva s nimi je právne neplatná vzhľadom na neprijateľné zmluvné podmienky a absentujúcu aktívnu a pasívnu legitimáciu. Ide jednoznašne o klamlivú reklamu. Nedajte sa nimi vodiť za nos !!! Žiadajte vrátenie už zaplatených poplatkov ďalšie neplaťte.

  Recenzia 1:

  Odrb, buda na uzivatelov. Odporucam precitat si VOP. Zavezujete sa k somarinam, pokutam a k automaticky predlzujucej sa zmluve.

  Fake zenske profily, vytvorene vlastnikom stranky. Automaticky posielane fake spravy, pre zvysenie zaujmu.

  Recenzia2:

  Nikto mi do teraz neodpísal a hlavne ze som zaplatil sakra

  atď.

  Výhody
  Nič

  Nevýhody
  Všetko

  Pic..

  Odrb, buda na uzivatelov. Odporucam precitat si VOP. Zavezujete sa k somarinam, pokutam a k automaticky predlzujucej sa zmluve.  Fake zenske profily, vytvorene vlastnikom stranky. Automaticky posielane fake spravy, pre zvysenie zaujmu  ​

  Zle

  Nikto mi do teraz neodpísal a hlavne ze som zaplatil sakra

Navštíviť ErotickeKontakty

Napísať recenziu