ErotickeKontakty

ErotickeKontakty.com Na Erotickekontakty.com určite nájdeš perfektného sexuálneho partnera, s ktorým môžeš zdieľať svoje túžby a záujmy. Priprav sa na to, že sa Tvoje túžby a sexuálne sny stanú skutočnosťou!


ErotickeKontakty Recenzie

  Podvod

  Cel strnka je jeden veľk podvod. Napu e platba VIP členstva 10 euro z karty vm zoberie 120 euro lebo 10 bolo na mesiac. Fotky falon pridan adminom. Ochota podpory absoltne iadna. A peniaze vm to bude strhvať AUTOMATICKY Z KARTY !!! A keď chcete zruiť VIP členstvo muste podotkam v poslať 21. storoč poslať list, podpsan do vajčiarska !!! Inak vm dookola stle bud strhvať peniaze ! V IADNOM PRPADE SI U NICH NEROBIŤ ČET !!! JE TO CEL PODVOD !!!

  Výhody
  nič.

  Nevýhody
  Podvodnci.

  POdvod

  čisty podvod,cela stranka

  .

  Dobr večer. Ako ste rieili zruenie VIP členstva....Pretoe na ukončenie tam je nejak nezmyseln iadosť so sdlom firmy vo vajčiarsku . Ďakujem za kad odpoveď :D

  ErotickeKontakty - jednoznačn podvod

  VOP - Neprijateľn zmluvn podmienky podľa Smernice 93 EU, Legislatvy EU a nrodnej legislatvy ČR, SK, PL ... Akkoľvek zmluva s nimi je prvne neplatn vzhľadom na neprijateľn zmluvn podmienky a absentujcu aktvnu a pasvnu legitimciu. Ide jednoznane o klamliv reklamu. Nedajte sa nimi vodiť za nos !!! iadajte vrtenie u zaplatench poplatkov ďalie neplaťte. Recenzia 1: Odrb, buda na uzivatelov. Odporucam precitat si VOP. Zavezujete sa k somarinam, pokutam a k automaticky predlzujucej sa zmluve. Fake zenske profily, vytvorene vlastnikom stranky. Automaticky posielane fake spravy, pre zvysenie zaujmu. Recenzia2: Nikto mi do teraz neodpsal a hlavne ze som zaplatil sakra atď.

  Výhody
  Nič

  Nevýhody
  Vetko

  Pic..

  Odrb, buda na uzivatelov. Odporucam precitat si VOP. Zavezujete sa k somarinam, pokutam a k automaticky predlzujucej sa zmluve. Fake zenske profily, vytvorene vlastnikom stranky. Automaticky posielane fake spravy, pre zvysenie zaujmu ​

  Zle

  Nikto mi do teraz neodpsal a hlavne ze som zaplatil sakra

Navštíviť ErotickeKontakty

Vložte svoju vlastnú recenziu