Zoznamka zvl�tne

Victoria Milan

Victoria Milan je špeciálne navrhnutá pre mužov a ženy, ktorí sú momentálne vo vzťahu, ale hľadajú nejaké vzrušenie a korenie v živote vo forme diskrétneho flirtu, alebo aférky. Tvoj profil a účet na Victoria Milan s�Čítať viac »
Ashley Madison

Ashley Madison je nejuznávanějším jménem v oblasti nevěry. Jak je možné vidět u BBC News,Reuters,The Sun,The Telegraph,The Times. Ashley Madison je nejuznávanější a renomovaná společnost pro seznamování zadaných Čítať viac »
Zoznamka.HIVaids.sk

1 Recenzia

Zoznamka pre ľudí žijúcich s HIV. Účelom tejto zoznamky je, aby nadviazali ľudia žijúci s HIV nové kontakty s ľuďmi, ktorí by ich mohli podporiť, aby mohli nájsť nové známosti, niekoho na trávenie voČítať viac »
Noemka

Zoznamka Noemi je určená nezadaným kresťanom, ktorí by chceli nájsť vhodného životného partnera. Kresťania prihlásení v zoznamke majú na svojej stránke kontakty na ostatných prihlásených v Noemi, s ktorými vzájomneČítať viac »
RichMeetBeautiful

#1 randenie pre sugardaddy & sugarbaby | RichMeetBeautiful.com Nájdi si vzťah podľa svojich požiadaviek! Na svete najrýchlejšie rastúca stránka na randenie, kde úspešní muži nájdu krásne ženy a dohodnú si pre obe stranyČítať viac »
Zverokruh.sk

Keďže vo svete je veľmi populárne zoznamovanie cez internet, aj my sme sa snažili nájsť spôsob ako na tejto stránke zrealizovať zoznamku, ktorá by fungovala na základe astrologickej kompatibility a ktorá by prinášala ajČítať viac »