Najnovšie hodnotenia

ErotickeKontakty - Podvod

0

Recenzia:
Celá stránka je jeden veľký podvod. Napíšu že platba VIP členstva 10 euro z karty vám zoberie 120 euro lebo 10 bolo na mesiac. Fotky falošné pridané adminom. Ochota podpory absolútne žiadna. A peniaze vám to bude strhávať AUTOMATICKY Z KARTY !!! A keď chcete zrušiť VIP členstvo musíte podotýkam v poslať 21. storočí poslať list, podpísaný do Švajčiarska !!! Inak vám dookola stále budú strhávať peniaze !

V ŽIADNOM PRÍPADE SI U NICH NEROBIŤ ÚČET !!! JE TO CELÉ PODVOD !!!

Pre:
nič.

Proti:
Podvodníci.

Twoo - nespokojnosť

0

Recenzia:
twoo - umelo vytvorené profily

Proti:
Na tejto stránke je väčšina profilov umelo vytvorených. V prípade, že si tu otvoríte účet, nemáte istotu, kde skončia Vaše dôverné informácie a fotografie. Každý umelý profil od Vás "dôverčivých" denne vytiahne fotografie, informácie... Vie ako s Vami komunikovať, aby ste boli jedinečná/ý. Je predpoklad, že z týchto informácií a fotografií sa zrodia nové profily v inom štáte....

Partneri.sk - Vymyslena stránka

0

Recenzia:
Na tejto stránke si píšete. Ale. Odpisuje bud automat alebo majú niekoho kto odpisu se aj ostatným. Stačí napísať ze ci si môžte zavolať alebo napísať ce Facebook alebo mesenger a už vám neodpíše nikto.

Pol NEodporúča Partneri.sk priateľom/rodine

ErotickeKontakty - POdvod

0

Recenzia:
čisty podvod,cela stranka

Peter Karas NEodporúča ErotickeKontakty priateľom/rodine

Spoznajmesa.sk - Drahé členstvo

0

Recenzia:
Vizuálny vzhľad stránky hodnotím pozitívne. Negatívne hodnotím drahé členstvo. Veľmi negatívne hodnotím písanie správ. Po zaregistrovaní by malo byť vopred nejaké upozornenie na počet napísaných správ. Nie ako mne sa stalo že som odpísal nejakým ženám zo slušnosti lebo to sa patrí a potom som chcel napísať jednej babe a nedalo sa jej napísať lebo mi vyhodilo upozornenie že mám napísaných 5 správ a nedá sa ďalej písať pokým si nezaplatí členstvo. Takže som profil musel vymazať lebo sa s ňou nedalo nijako skontaktovať. Ďalej by som prevádzkovateľovi portálu odporučil platbu radšej cez mobil, overenie čísla ako cez bazoš stiahne kredit a hotovo. Žiadne automatické obnovovanie. Nie cez kartu lebo bežné karty túto funkciu nemajú treba na to zvlášť kartu. Ďalej je tam veľa užívateľov ktorí tam sú neprihlásený dlhšie ako mesiac alebo rok, takým by som okamžite zmazal účet lebo potom je to strašné neprehľadné. Pokým neodstráni prevádzkovateľ tieto problémy neodporúčam.

Pre:
Zoznamka celkom fajn
Príjemný vizuálny vzhľad
Veľmi dobre hodnotím ten algoritmus vyhľadávania partnerov podľa zhody.

Proti:
Drahé členstvo
Limitovaný počet správ
Platba radšej cez mobil
Niektorí užívatelia sú tam strašne dlho neprihlásený - zmazať profil.

Matúš NEodporúča Spoznajmesa.sk priateľom/rodine

ErotickeKontakty - .

3

Recenzia:
Dobrý večer. Ako ste riešili zrušenie VIP členstva....Pretože na ukončenie tam je nejaká nezmyselná žiadosť so sídlom firmy vo Švajčiarsku . Ďakujem za každú odpoveď

Spoznajmesa.sk - Spojnamesa.sk-recenzia

1

Recenzia:
Mne sa táto zoznamka páči, ale je to samozrejme môj názor a niekto má zase iný. Báb je tam dosť a to že nedostanem odpoveď od každej ktorú oslovím mi príde ok, podozrivé by bolo keby zareagovala každá. Zmenil som si spôsob platby a sťahovanie platieb neriešim. Keď ma to prestane baviť tak si členstvo nekúpim.

Pre:
vizuálnosť stránky

Proti:
je škoda že v profile je možné mať iba jednu fotku, ale aspoň sa dajú posielať v správe

laco odporúča Spoznajmesa.sk priateľom/rodine

Spoznajmesa.sk - Spoznajmesa - recenzia

0

Recenzia:
Veľa profilov a nikto neodpovedá. Super drahé členstvo a nastavené Tak, aby vam automaticky stahovali peniaze znova a znova. Zrušenie automatickeho spoplatnovania je extrémne komplikované. Zámerne. Na druhý deň po zruseni plateného členstva začnú chodiť odpovede od pred mesiacom oslovených žien. Na ktoré nemôžete odpovedať kým si znova nezaplatite drahé a horko ťažko zrušené plné členstvo. Stalo sa mi 2 krát. Som presvedčený že ide o podvodny obchodný model prevadzkovatela

Pre:
Nič reálne

Proti:
Podozrenie na podvodné praktiky

Igor NEodporúča Spoznajmesa.sk priateľom/rodine

ErotickeKontakty - ErotickeKontakty - jednoznačný pod

1

Recenzia:
VOP - Neprijateľné zmluvné podmienky podľa Smernice 93 EU, Legislatívy EU a národnej legislatívy ČR, SK, PL ...
Akákoľvek zmluva s nimi je právne neplatná vzhľadom na neprijateľné zmluvné podmienky a absentujúcu aktívnu a pasívnu legitimáciu. Ide jednoznašne o klamlivú reklamu. Nedajte sa nimi vodiť za nos !!! Žiadajte vrátenie už zaplatených poplatkov ďalšie neplaťte.
Recenzia 1:
Odrb, buda na uzivatelov. Odporucam precitat si VOP. Zavezujete sa k somarinam, pokutam a k automaticky predlzujucej sa zmluve.
Fake zenske profily, vytvorene vlastnikom stranky. Automaticky posielane fake spravy, pre zvysenie zaujmu.
Recenzia2:
Nikto mi do teraz neodpísal a hlavne ze som zaplatil sakra
atď.

Pre:
Nič

Proti:
Všetko

onejob NEodporúča ErotickeKontakty priateľom/rodine

Flirtkontakt.sk - Flirtkontakt - v poho

1

Recenzia:
Prečítal som si rôzne recenzie takže pocity som mal zmiešané. Skúsiť som to chcel tak či tak. A moje dojmy? Prišli mi tie baby trochu ustráchané, ale skôr to bol mojou priamejšou taktikou...takže po čase som si uvedomil, že komunikácia by nemala začať požiadavkou ale zoznamovaním sa, krok za krokom. A výsledok? Oplatilo sa byť trpezlivejší tak ako to už býva aj pri osobnom strenutí.

Pre:
design celkom ok, ľahko zvládnuteľné funkcie stránky

Proti:
chýbala mi možnosť pridania si viacerých fotiek (v profile môžete mať iba dve)

janus odporúča Flirtkontakt.sk priateľom/rodine