Zoznamka Všeobecný

Triediť podľa:

1

Recenzie o Flirt 4 Free

Flirt 4 Free

Flirt 4 Free
Čítať viac »

Navšíviť Flirt 4 Free

2

Recenzie o Spoznajmesa.sk

Spoznajmesa.sk

Práve preto je tu náš zoznamovací a zábavný portál - online zoznamka Spoznajmesa.sk. Môžete sa tu najprv hoci len porozprávať, aby ste sa trochu spoznali, alebo môžete ísť rovno na schôdzku.

Záleží iba na Vás ako zapôsobíte a ako sa dohovoríte. Nebuďte už sami a skúste ísť šťastiu trochu naproti! Zoznámenie cez internet prostredníctvom našej online zoznamky je jednoduché. Na našej internetovej zoznamke oslovíte viac než 30000 uživateľov, vybrať by si mal naozaj každý. Tak nestrácajte čas, zoznamovať sa môžete začať hneď po registr
Čítať viac »

Navšíviť Spoznajmesa.sk

3

Recenzie o Badoo

Badoo

Na Badoo je už viac než 228 miliónov užívateľov. Je to ideálne miesto kde sa môžete porozprávať, spoznávať nových ľudí, zdieľať Vaše záujmy a dokonca si dohodnúť aj rande!

Pridajte sa k najväčšej komunite pre spoznávanie nových ľudí na svete!
Čítať viac »

Navšíviť Badoo

4

Recenzie o Dvaja.sme.sk

Dvaja.sme.sk

Máš skvelú rodinu, veľa dobrých priateľov, ale stále máš pocit, že ti niečo chýba? Tak nečakaj a urob niečo pre to, aby sa tvoj život zmenil k lepšiemu. Hovorí sa, že kto hľadá nájde.

Na Slovensku sú tisíce ľudí, ktorí, rovnako ako ty, hľadajú životného partnera. Na to, aby sa veci pohli dobrým smerom, je potrebné vyvinúť nejakú aktivitu a využiť čo najviac možností na zoznámenie sa. Vysedávanie pre televízorom nie je optimálny spôsob ako stretnúť toho pravého, či tú pravú.
Čítať viac »

Navšíviť Dvaja.sme.sk

5

Recenzie o Partner Na Urovni

Partner Na Urovni

Členmi online zoznamovacej agentúry Partner na úrovni sú prevažne vzdelané ženy a muži, priemerne vo veku od 30 do 55 rokov, ktorí majú záujem o seriózne zoznámenie na úrovni a nadviazanie perspektívne dlhodobého vzťahu.

Aby sme zaručili, že každému z používateľov predstavíme členov, ktorí sú nie len zaujímaví a vhodní, ale aj dôveryhodní, podrobujeme všetky novo založené profily manuálnej kontrole. Podozrivé, neseriózne či neúprimné profily sú v záujme udržania vysokej kvality služieb aktívne odstraňované.
Čítať viac »

Navšíviť Partner Na Urovni

6

Recenzie o Partneri.sk

Partneri.sk

Partneri.sk
Čítať viac »

Navšíviť Partneri.sk

7

Recenzie o Randevu

Randevu

Členstvo v Randevu je úplne zadarmo! Počas jednotlivých etáp registrácie, môžeš doplniť tvoj profil , vložiť informácie o type človeka ktorého hľadáš, vložiť tvoj osobný slogan, pridať fotku a napísať prezentáciu.

Registrácia v Randevu trvá 30 sekúnd. Zober si času koľko potrebuješ na vyplnenie požadovaných políčok a pamätaj že čím je kompletnejší tvoj profil a detajlnejšie tvoje vyhľadávanie, tým násobíš tvoje možnosti kontaktu s inými, čiže šance nájsť si svojho ideálneho partnera!
Čítať viac »

Navšíviť Randevu

8

Recenzie o Slobodny.sk

Slobodny.sk

Hľadáš partnera? Tu nájdeš ten pravý kontakt. Vyber si, pošli SMS a rozbaľ to!
Čítať viac »

Navšíviť Slobodny.sk

9

Recenzie o Twoo

Twoo

Vitaj na Twoo. Vstúp do najrýchlejšie rastúceho priestoru na spoznávanie nových ľudí!
Čítať viac »

Navšíviť Twoo

10

Recenzie o Amor.sk

Amor.sk

Zoznamka ponúka tisíce príležitostí na zoznámenie. Na amor.sk majú zoznamovacie inzeráty s fotkou muži i ženy každého veku z celého Slovenska. Nie sme len kresťanská zoznamka, ale nájdete u nas tisíce veriacich.

Slúžime aj ako zoznamka pre starších ľudí vďaka početnej skupine seniorov. Ak hľadáte nové priateľstvo alebo vážny vzťah, zoznamka amor.sk je tu pre Vás.
Zoznámenie cez internet je pohodlný spôsob ako si nájst nové známosti a aj lásku.
Čítať viac »

Navšíviť Amor.sk

11

Recenzie o Elmaz.sk

Elmaz.sk

Elmaz.sk zabezpečuje možnsoť ľahko a slobodne komunikovať a zoznamka medzi všetkými ľuďmi v Slovensku. Zoznamka sú v súlade s pozitívnym pomerom k vzťahom medzi ľuďmi.
Čítať viac »

Navšíviť Elmaz.sk

12

Recenzie o NovaLaska.sk

NovaLaska.sk

NovaLaska.sk: zoznamka pre tých, ktorí to myslia vážne. Vitajte na bezplatnom inzertnom zoznamovacom webe. Všetky naše služby môžete využívať bezplatne, môžete prezerať profily užívateľov, čítať inzeráty, vyhľadávať.
Naviac, ak sa zaregistrujete môžete neobmedzene odpovedať a písať vlastné inzeráty, vkladať fotky do svojho fotoalbumu, môžete sa zapájať do súťaží a oveľa viac. Samozrejme, zadarmo!
Čítať viac »

Navšíviť NovaLaska.sk

13

Recenzie o Proximeety

Proximeety

Proximeety sú zoznamovacie stránky, určené pre slovenských internetových užívateľov. Sú určené pre všetkých tých, ktorí hľadajú seriózne zoznámenie, chcú nájsť lásku alebo priateľov na chatovanie.
Čítať viac »

Navšíviť Proximeety

14

Recenzie o Rande.sk

Rande.sk

Z RANDE.SK sa teraz stáva nová zoznamovacia sociálna sieť. Na RANDE.SK je v súčasnosti zaregistrovaných viac ako 30 000 používateľov.
Čítať viac »

Navšíviť Rande.sk

15

Recenzie o SmePriatelia

SmePriatelia

SmePriatelia – je prvý portál na Slovensku, ktorý spája ľudí so záujmom o kultúrne , športové a spoločenské podujatia. Portál má dnes 54977 (9.6.2014) členov a vďaka obľúbenosti rýchlo rastie.

Na internete je dnes dostupných množstvo zoznamovacích kontaktných stránok. Ak naozaj chcete nájsť priateľa alebo lásku svojho života, “SME PRIATELIA” je skutočne dôveryhodná stránka, ktorá Vás nesklame
Čítať viac »

Navšíviť SmePriatelia

16

Recenzie o Spolu.sk

Spolu.sk

Čo vás tu čaká? Zábava a pravdepodobne vaša životná láska. Spolu.sk nie je obyčajná zoznamka. Nájdeme vám vhodného partnera. Zaregistrujte sa, popíšte, akého hľadáte partnera a nechajte sa prekvapiť, koho vám naša zoznamka nájde.
Čítať viac »

Navšíviť Spolu.sk

17

Recenzie o Stretni.sk

Stretni.sk

Zoznamovanie sa cez Stretni.sk je určené pre vás, keď hľadáte vážnu známosť, partnera alebopartnerku, lásku. Hľadanie nových známostí cez internet je čím ďalej tým populárnejšie. Vsúčastnosti je na internete väčšina obyvateľov Slovenska. Na Stretni.sk sú všetky služby zadarmo,spoplatnená je len VIP sekcia. Neváhajte a registrujte sa na Stretni.sk, kde partneri a partnerkyčakajú na.
Čítať viac »

Navšíviť Stretni.sk

18

Recenzie o Zoznamko.sk

Zoznamko.sk

Zoznamko.sk
Čítať viac »

Navšíviť Zoznamko.sk