Flirtkontakt.sk

Flirtovanie a zoznamovanie? Rýchlo, nezáväzne a zábavne! Stretávate sa radi s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí by sa radi pobavili, zoznámili a prežili spoločné erotické zážitky a rozšírili si tak svoje fantázie a skúsenosti? Potom je náš zábavný zoznamovací portál a erotická zoznamka Flirtkontakt.sk tým pravým miestom presne pre Vás! Nebuďte sami a využite jednoduchý spôsob zoznámenia , ktoré Vám môže priniesť príjemný nezáväzný vzťah , sex alebo rýchly flirt . Zanechajte stereotyp každodenného života a chyťte sa príležitosti!

Flirtkontakt.sk Recenzie

  Flirtkontakt - v poho

  Prečtal som si rzne recenzie take pocity som mal zmiean. Sksiť som to chcel tak či tak. A moje dojmy? Prili mi tie baby trochu ustrchan, ale skr to bol mojou priamejou taktikou...take po čase som si uvedomil, e komunikcia by nemala začať poiadavkou ale zoznamovanm sa, krok za krokom. A vsledok? Oplatilo sa byť trpezlivej tak ako to u bva aj pri osobnom strenut.

  Výhody
  design celkom ok, ľahko zvldnuteľn funkcie strnky

  Nevýhody
  chbala mi monosť pridania si viacerch fotiek (v profile mete mať iba dve)

  Odporčam

  Zo vetkch zoznamiek je to najkrajie vyzerajca strnka čo sa tka vzhľadu...ovldanie strnky ma taktie prekvapilo a samozrejme prehľad usporiadaniea nakoniec spatn vazba. Kad hľad niečo in no v tomto ohľade mi tto zoznamka plne vyhovovala. Odporčam ju vne kadmu.

  Výhody
  vzhľad, ovldanie, komunikcia

  Odporčam

  Neviem kto m ak problm ale ja som bol na tejto zoznamke. Zaplatil som, vetko bez problmu prebehlo a dokonca som bol aj informovan čo si veľmi vim. Člensvo som mal mesiac a bez problmov som ho aj ukončil. Čo sa tka odozvy, hodntm ako dobr, nie kad slečna sa mi ozvala ale to nezaruč ani telefn. Som rd, e som to takouto formou vyskal a spoznal som nie jednu kamartku ba dokonca som mal aj stretnutie. Konieckoncov hodnotm ako veľmi dobr zoznamku na rovni.

  Výhody
  Komunikcia, vetko bez problmov, zaplatenie, ukončenie

  Podvod

  Jednoznačne veľk podvod !!!!!!!! Včina identt falon, obrzky ukradnut z inch internetovch serverov. Zjavne zamestnvaj ľud, ktor občas odpovedaj na sprvy určen tm falonm identitm. Akurt s to ničnehovoriace vsty typu "Vidm, e si vysok", alebo "M zaujmav profil" a zvykn poslať pr riadkov tak raz za deň (zrejme ako sthaj). A keďe je počet sprv obmedzen, tak za ďaliu komunikciu si treba zaplatiť. _____Podvod zameran na zskanie predplatiteľov pomocou komunikcie s falonmi uvateľmi____

Navštíviť Flirtkontakt.sk

Vložte svoju vlastnú recenziu