Flirtkontakt.sk - 4 Recenzie

Flirtkontakt.sk Logo

60% doporučené, 4 Hodnotenia

  1. Flirtkontakt.sk
  2. Flirtkontakt.sk Hodnotenia
  3. Napíš hodnotenie o Flirtkontakt.sk

Flirtkontakt.sk

Flirtovanie a zoznamovanie? Rýchlo, nezáväzne a zábavne! Stretávate sa radi s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí by sa radi pobavili, zoznámili a prežili spoločné erotické zážitky a rozšírili si tak svoje fantázie a skúsenosti?

Potom je náš zábavný zoznamovací portál a erotická zoznamka Flirtkontakt.sk tým pravým miestom presne pre Vás! Nebuďte sami a využite jednoduchý spôsob zoznámenia , ktoré Vám môže priniesť príjemný nezáväzný vzťah , sex alebo rýchly flirt . Zanechajte stereotyp každodenného života a chyťte sa príležitosti!

Flirtkontakt.sk Details

Hits: 862

URL: http://flirtkontakt.sk/

Kategórie: Zoznamka ležérne

Hodnotenia: 4


Flirtkontakt.sk recenzie (4):

Flirtkontakt.sk - Flirtkontakt - v poho

1

Recenzia:
Prečítal som si rôzne recenzie takže pocity som mal zmiešané. Skúsiť som to chcel tak či tak. A moje dojmy? Prišli mi tie baby trochu ustráchané, ale skôr to bol mojou priamejšou taktikou...takže po čase som si uvedomil, že komunikácia by nemala začať požiadavkou ale zoznamovaním sa, krok za krokom. A výsledok? Oplatilo sa byť trpezlivejší tak ako to už býva aj pri osobnom strenutí.

Pre:
design celkom ok, ľahko zvládnuteľné funkcie stránky

Proti:
chýbala mi možnosť pridania si viacerých fotiek (v profile môžete mať iba dve)

janus odporúča Flirtkontakt.sk priateľom/rodine

Flirtkontakt.sk - Odporúčam

0

Recenzia:
Zo všetkých zoznamiek je to najkrajšie vyzerajúca stránka čo sa týka vzhľadu...ovládanie stránky ma taktiež prekvapilo a samozrejme prehľad usporiadaniea nakoniec spatná vazba. Každý hľadá niečo iné no v tomto ohľade mi táto zoznamka úplne vyhovovala. Odporúčam ju vážne každému.

Pre:
vzhľad, ovládanie, komunikácia

Flirtkontakt.sk - Odporúčam

0

Recenzia:
Neviem kto má aký problém ale ja som bol na tejto zoznamke. Zaplatil som, všetko bez problému prebehlo a dokonca som bol aj informovaný čo si veľmi vážim. Člensvo som mal mesiac a bez problémov som ho aj ukončil. Čo sa týka odozvy, hodntím ako dobrý, nie každá slečna sa mi ozvala ale to nezaručí ani telefón. Som rád, že som to takouto formou vyskúšal a spoznal som nie jednu kamarátku ba dokonca som mal aj stretnutie. Konieckoncov hodnotím ako veľmi dobrú zoznamku na úrovni.

Pre:
Komunikácia, všetko bez problémov, zaplatenie, ukončenie

Peter odporúča Flirtkontakt.sk priateľom/rodine

Flirtkontakt.sk - Podvod

11

Recenzia:
Jednoznačne veľký podvod !!!!!!!! Väčšina identít falošná, obrázky ukradnuté z iných internetových serverov. Zjavne zamestnávajú ľudí, ktorí občas odpovedajú na správy určené tým falošným identitám. Akurát sú to ničnehovoriace žvásty typu "Vidím, že si vysoký", alebo "Máš zaujímavý profil" a zvyknú poslať pár riadkov tak raz za deň (zrejme ako stíhajú). A keďže je počet správ obmedzený, tak za ďalšiu komunikáciu si treba zaplatiť.

_____Podvod zameraný na získanie predplatiteľov pomocou komunikácie s falošnými užívateľmi____

Maros NEodporúča Flirtkontakt.sk priateľom/rodine

Napíš hodnotenie o Flirtkontakt.sk

  • tvoja emailová adresa sa druhým nezobrazuje


Áno
Nie
Nepoužiteľné / Nekometujem


Oznámiť emailom, ak niekto napíše ďalšie hodnotenie o tejto stránke

Oznámiť emailom, ak niekto odpovie na moje hodnotenie

Navšíviť Flirtkontakt.sk


Domov » Zoznamka ležérne » Flirtkontakt.sk