Zoznamka zvláštne

Triediť podľa:

1

Recenzie o Victoria Milan

Victoria Milan

Victoria Milan je špeciálne navrhnutá pre mužov a ženy, ktorí sú momentálne vo vzťahu, ale hľadajú nejaké vzrušenie a korenie v živote vo forme diskrétneho flirtu, alebo aférky.

Tvoj profil a účet na Victoria Milan sú 100% anonymné. Nedovoľujeme Ti poskytnúť žiadne osobné, alebo identifikujúce informácie.
Čítať viac »

Navšíviť Victoria Milan

2

Recenzie o Ashley Madison

Ashley Madison

Ashley Madison je nejuznávanějším jménem v oblasti nevěry. Jak je možné vidět u BBC News,Reuters,The Sun,The Telegraph,The Times. Ashley Madison je nejuznávanější a renomovaná společnost pro seznamování zadaných (ženatých/vdaných) lidí. Naše seznamovací služby pro zadané fungují. Ashley Madison je nejúspěšnější internetový portál pro hledání partnerů pro milostné poměry.
Čítať viac »

Navšíviť Ashley Madison

3

Recenzie o RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful

#1 randenie pre sugardaddy & sugarbaby | RichMeetBeautiful.com

Nájdi si vzťah podľa svojich požiadaviek! Na svete najrýchlejšie rastúca stránka na randenie, kde úspešní muži nájdu krásne ženy a dohodnú si pre obe strany výhodné podmienky.

Čítať viac »

Navšíviť RichMeetBeautiful

4

Recenzie o Noemka

Noemka

Zoznamka Noemi je určená nezadaným kresťanom, ktorí by chceli nájsť vhodného životného partnera. Kresťania prihlásení v zoznamke majú na svojej stránke kontakty na ostatných prihlásených v Noemi, s ktorými vzájomne spĺňajú požiadavky vyplnené vo svojom profile. Medzi nimi môžu hľadať vhodného partnera pre svoj život.
Čítať viac »

Navšíviť Noemka

5

Recenzie o Zoznamka.HIVaids.sk

Zoznamka.HIVaids.sk

Zoznamka pre ľudí žijúcich s HIV. Účelom tejto zoznamky je, aby nadviazali ľudia žijúci s HIV nové kontakty s ľuďmi, ktorí by ich mohli podporiť, aby mohli nájsť nové známosti, niekoho na trávenie voľného času a pod.
Čítať viac »

Navšíviť Zoznamka.HIVaids.sk

6

Recenzie o Zverokruh.sk

Zverokruh.sk

Keďže vo svete je veľmi populárne zoznamovanie cez internet, aj my sme sa snažili nájsť spôsob ako na tejto stránke zrealizovať zoznamku, ktorá by fungovala na základe astrologickej kompatibility a ktorá by prinášala aj niečo nové. Vedeli sme, že existuje veľa serverov ponúkajúcich zoznámenie pomocou astrológie. Skoro všetky stránky však berú do úvahy iba čiastkové informácie (napr. dátum, ale bez času a miesta narodenia) medzi dvomi potencionálnymi partnermi.

Takto vzniká nedostatočné a neúplné porovnanie (tí, čo tejto ezoterickej disciplí
Čítať viac »

Navšíviť Zverokruh.sk